KARS SELİM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haberler Kars İl MEM ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Ortaklığı Başvuru Duyurusu

Haberler Kars İl MEM ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Ortaklığı Başvuru Duyurusu

 Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğüne okul eğitimi alanında verilen ERASMUS Akreditasyonuna ilimizdeki tüm okullar ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyesi olmaları durumunda yararlanabileceklerdir. Okullarımız bünyesinde öğrenciler ve eğitim personeli (idareci ve öğretmen) okullarının konsorsiyum üyesi olması şartı ile hareketliliklere katılabileceklerdir.

 ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyeliğine başvurular Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılacaktır. Başvurmak isteyen okullarımız 3 Mayıs 2021 pazartesi günü müdürlüğümüzün web sayfasında bağlantısı paylaşılacak olan form aracılığı ile başvurular 3 gün içerisinde toplanacaktır. ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyeleri, toplanan başvurular arasından oluşturulan bir komisyon maarifetiyle belirlenen seçim kriterlerine göre uygun sayıda seçilecektir.

 

ERASMUS+  OKUL EĞİTİMİ AKREDİTASYON PROGRAMI

(2021-2027) 2021 Dönemi Konsorsiyum Üye Başvuru Rehberi dikkatle incelendikten sonra rehber içerisinde paylaşılan link aracılığı ile okullarımız başvurularını yapabilirler.  Formda gerekli kısımlar dikkatle doldurulduktan sonra gönder butonuna tıklanmalıdır. Formu doldurmadan önce yer alan soruların olduğu pdf (Kars İl MEM Akreditasyon başvuru formunda bulunan alanlar) da paylaşılmıştır. Böylece formun sorularını önceden cevaplayıp forma tek seferde girebilirsiniz.

 İlgili dosyaları buradan indirebilirsiniz: /www/erasmus-akreditasyon/dosya/133

 

Not:

Formdaki soruları ve açıklamaları dikkatle okuyalım böylece doldurmamız gerekmeyen bölümler için zaman harcamamış oluruz.

Sadece Kars ilindeki okullar başvurabilir!!!

Formu bilgisayardan doldurmanız daha sağlıklı olacaktır.

 

Başvurular

Kars İl MEM ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Ortaklığı Başvuru Formu isimli google forms bağlantısından yapılmalıdır.

Selim Kaymakamlığı Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Selim/KARS - 90 474 461 30 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.