KARS
SELİM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANIYORUZ
![ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANIYORUZ](/meb_iys_dosyalar/2018_11/13110731_IMG_0022.jpg)
10 Kasım Atatürk´ün ölümünün 80. yıl dönümü çelenk sunma programında ilçemiz Kaymakamlık makamı ve Belediye başkanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından 2 dakikalık saygı duruşunun akabinde İstiklal Marşı okundu. Özel anma programı çeşitli etkinliklerle Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Çok Programlı Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirildi.