KARS
SELİM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/24112656_31143996_10156364573808185_1842541768847917056_n.jpg)
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başladı.
Selim Kapalı Spor Salonunda devam edilen programa; Selim Kaymakamı Sayın Zafer Yiğit, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Altun, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Yıl dönümü kutlamaları; öğrencilerin şiir okumaları, çeşitli gösteri ve oyunlarıyla ilçemizde coşkuyla kutlandı.