KARS SELİM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları ve Yemin Töreni

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları ve Yemin Töreni

Selim Kaymakamı Sayın Erdinç DOLU 24 Kasım Öğretmenler Günün de ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizin onuruna yemek verdi.

Kars Park Hotelde verilen yemeğe;  Selim Kaymakamı Sayın Erdinç DOLU ve  Belediye Başkanı Sayın Coşkun ALTUN, İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan ALTUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz AYDIN, Şube Müdürü Bülent IŞIK, Şube Müdürü Necattin ULUTEPE ile Merkez ve köy okullarında görev yapan 300  öğretmen katıldı.

Öğretmenler onuruna verilen yemekte kısa bir konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU; Öncelikle geleceğimizin mimarı siz değerli öğretmen arkadaşlarımın Öğretmenler Gününü en kalbi duygularla kutlarım. Ülkemizin geleceğine ışık tutan siz fedakar öğretmenlerle bir arada bulunmak benim için büyük bir onurdur. Bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum, dedi.

Selim Kaymakamı Sayın Erdinç DOLU ve Belediye Başkanı Sayın Coşkun ALTUN ilçemizde uzun yıllar görev yapan ve   bu yıl emekli olan iki öğretmene hediye takdim ettiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü programı göreve yeni başlayan öğretmenler yemin ettikten sonra, kutlamaya Öğretmenler Günü pastasının kesilmesiyle devam edildi.

 

 

26-11-2015

26-11-2015
26-11-201526-11-2015
26-11-2015 26-11-2015

Selim Kaymakamlığı Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Selim/KARS - 90 474 461 30 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.