KARS SELİM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SELİM KAYMAKAMI SAYIN ERDİNÇ DOLU KAHVALTIDA ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

SELİM KAYMAKAMI SAYIN ERDİNÇ DOLU KAHVALTIDA ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

  Selim Kaymakamı Sayın Erdinç DOLU öğretmenlerimizi yalnız bırakmayarak Belediye başkanımızla birlikte ilçemize yeni atanan öğretmenlerimizin onuruna kahvaltı verdi.

  Kahvaltıya;  Selim Kaymakamı Sayın Erdinç DOLU , Belediye Başkanı Sayın Coşkun ALTUN , İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz AYDIN , Şube Müdürü Bülent IŞIK, Şube Müdürü Necattin ULUTEPE ile ilçe merkezine ve köy okullarına yeni atanmış olan öğretmenler katıldı.

  Öğretmenler onuruna verilen kahvaltıda kısa bir konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU; Siz değerli öğretmenlerimle  beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizler,Değerli öğretmenler, araştırma, sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve değerlendirebilen, bilimsel gelişmeleri takip eden öğrenciler yetiştirmek ve verdiğimiz eğitim-öğretimin kalitesini artırmak adına çok gayretli olmalı, Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim için çalışmalıyız.

  Yeni meslek yaşantınızda sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı  yıllar dilerim” dedi.

 

 

 


Selim Kaymakamlığı Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Selim/KARS - 90 474 461 30 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.